Dezerty

Nejbližší volné termíny: 24.6., 22.7, 29.7. + všechny soboty v srpnu

V této sekci naleznete nabídku mých dezertů. Vše vyrábím sama, ručně, maximálně čerstvě a dbám na to, aby každý kousek skvěle chutnal a vypadal perfektně. Minimální odběr od druhu je 12 ks.

ŠPIČKY MODERNĚ (12 ks)

Retro dezert v moderním kabátku a zpracovaný jen s těmi nejkvalitnějšími surovinami. Vychutnejte si krustu z hořké čokolády, jemný čokoládový krém a náplň s domácím vaječným likérem se semínky vanilky. To vše umístěné na nadýchaném piškotu.

Alergeny: lepek, vejce, mléko, sója, alkohol


CHAUX JAHODA-MALINA (12 ks)

Odpalované těsto plněné jahodovo-malinovým compoté a vanilkovým krémem. Dozdobené vanilkovým krémem, lyofilizovanými malinami a microgreens.

Alergeny: lepek pšenice, vejce, mléko


MINIPAVLOVA MANGO (12 ks)

Křehký, lehoučký a přirozeně bezlepkový zákusek s ovocným pyré, vanilkovým smetanovým krémem a dozdobený ovocem. Lze objednat buď verzi malina nebo mango.

Alergeny: vejce, mléko


MINIPAVLOVA MALINA (12 ks)

Křehký, lehoučký a přirozeně bezlepkový zákusek s jahodovo-malinovým pyré, vanilkovým smetanovým krémem a dozdobený čerstvým ovocem a drcenými pistáciemi.

Alergeny: vejce, mléko, pistácie


PISTÁCIOVÉ PARIS BREST S MALINOU (12 ks)

Geniální kombinace pistácie s malinou, kterou miluje tolik zákazníků. Uvnitř paris brestu najdete šlehaný pistáciový krém z bílé čokolád a intenzivní malinové želé. Těsto navíc obaluji v kouscích mletých pistácií.

Alergeny: lepek, vejce, mléko, sója, pistácie


ECLAIRS ČOKOLÁDA (12 ks)

Typicky francouzský dezert z odpalovaného těsta plněný čoko krémem z polohořké belgické čokolády a pokrytý křupavou vrstvičkou čokolády s kakaovými boby.

Alergeny: lepek, vejce, mléko, sója


ECLAIRS PEKAN (12 ks)

Dezert z odpalovaného těsta plněný pekanovým krémem, karamelem. Dozdobený karamelovým čokoládovým krémem a kousky pekanů.

Alergeny: lepek, vejce, mléko, sója, pekan


KARAMELOVÉ VĚTRNÍČKY (12 ks)

Jeden z nejoblíbenejších a nejobjednávanějších dezertů. Oblíbená karamelová klasika v moderním pojetí s bílou karamelizovanou čokoládou na vrchu a posypaná pistáciemi.

Alergeny: lepek, vejce, mléko, sója, pistácie


TARTALETKA LÍSKOVÝ OŘÍŠEK (12 ks)

Košíčky o průměru 8 cm z křehkého máslového těsta s bohatou lískooříškovou nápní. Na vrchu dozdobené karamelovou šlehanou ganache.

Alergeny: lepek, mléko, sója, lískový ořech


TARTALETKA PISTÁCIE-MALINA (12 ks)

Košíčky o průměru 8 cm z křehkého máslového těsta s kyselkavou malinovou nápní. Na vrchu dozdobené pistáciovou ganache z bílé čokolády a drcenými pistáciemi.

Alergeny: lepek, mléko, sója, pistácie


TARTALETKA PISTÁCIE-ČERNÝ RYBÍZ(12 ks)

Košíčky o průměru 8 cm z křehkého máslového těsta s kyselkavou černorybízovou nápní. Na vrchu dozdobené rybízovou šlehanou ganache a želé z černého rybízu.

Alergeny: lepek, mléko, sója, pistácie


ČOKOLÁDOVÁ PĚNA (12 ks)

Jemná a nadýchaná pěna z 54% čokolády Callebaut doplněná o extra čokoládový korpus a ganache na vrchu.

Alergeny: lepek pšenice, vejce, mléko, sója


MRKVOVÁ KOSTKA (12 ks)

Legendární vláčný mrkvový korpus s cream cheese krémem s kapkou citronu. Dozdobený pekanovým oříškem.

Alergeny: lepek pšenice, vejce, mléko, vlašské a pekanové ořechy


PUNČOVÁ KOSTKA MALINOVÁ (12 ks)

Moderní verze punčáku s intenzivní chutí malin. Na vrchu přelitá bílou čokoládou a zdobená lyo malinami a křupinkami v ruby čokoládě.

Alergeny: lepek pšenice, vejce, mléko, sója, pistácie