Dorty na přání

V mé sladké dílně Vám s láskou upeču dorty na přání a to pro jakoukoliv příležitost. Stačí si jen vybrat svoji oblíbenou příchuť a popsat, jak by dort měl vypadat a pro kolik osob by měl být. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, neváhejte se na mě obrátit. Společně najdeme ten pravý dort pro Vás.

Dorty prosím objednávejte ideálně 3 týdny předem.

Oblíbené kombinace:


Pokud si z oblíbených kombinací nevyberete, máte možnost nakombinovat si dort sami:

  • Korpusy: mrkvový, red velvet, čokoládový, ořechový, kokosový, citrónový, makový, vanilkový piškot a čoko piškot
  • Krémy: cream cheese, vanilkový, z bílé/mléčné/hořké čokolády, lískooříškovo-čokoládový, kávový, karamelový, straciatella, makový
  • Náplně: ovocný rozvar (jahoda, malina, borůvka, lesní směs, višeň, mango a passion fruit), karamel, nugát

Zdobení se meze nekladou. Použít mohu čerstvé ovoce, ořechy, živé květy, sněhové pusinky, čokoládové dekorace, makronky, sladkosti, zápichy a mnoho dalšího.  Lze se dohodnout i na zdobení s určitým motivem.

Velikost dortu – mé dorty jsou užší a vyšší. Ideální je, pokud mi při objednávce sdělíte, pro kolik osob by měl dort být. Dle toho Vám navrhnu vhodnou velikost.

Objednávky: v případě zájmu o dort, poprosím o zaslání e-mailu skrze tlačítko níže. Odpovím, co nejdříve to půjde. Do zprávy prosím napiště: termín, příchuť, počet porcí, doplňující požadavky (zápichy, vzhled a zdobení, alergeny).

Pokud máte zájem spíše o cheesecake nabídku najdete zde.

Pokud byste měli zájem o dezerty můžete se podívat na nabídku zde.